2015-05-18

Studio Fotograficzne Gdańsk

Zawsze odpowiadamy natychmiast na wiadomości. 08.00 – 24.00. Jeśli nie zobaczysz odpowiedzi na Twój email w ciągu kilku godzin upewnij się czy czasami nie wpadła do folderu SPAM !

W dniach 10.09 – 30.09 jesteśmy na urlopie i mamy ograniczony dostęp do netu !

 

 Studio Fotografii Artystycznej Gdańsk

Adres:  Gdańsk ul. Gdańska 8

Tel: +48 601 238 609

Email: fototrefl@gmail.com

Monika i Artur. Jesteśmy Freelancerami , absolwentami Studium Fotografii Artystycznej w Gdańsku. Uprawiamy głownie fotografię studyjną ale fotografujemy też chętnie w plenerze.

Stosujemy FOTOTERAPIĘ dla Pań . Dzięki naszej sesji wyrwiemy Cię z monotonii życia codziennego, poprawimy  samopoczucie i dodamy pewności siebie. Dodatkowo otrzymasz wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych fotografii.

Każdą sesję traktujemy wyjątkowo, mając na uwadze indywidualne oczekiwania klientek. Zachęcamy wszystkie Panie do skorzystania z naszych oferty sesji. Wykonujemy sesje portretowe, aktu artystycznego, sesje beauty , sesje w ciąży oraz wszelkiego rodzaju zdjęcia na życzenie.  Podczas standardowej sesji fotograficznej, która trwa ok. 2–3 godziny, wykonujemy ok. 200 – 300 ujęć. Najlepsze wybrane zdjęcia są retuszowane i przygotowywane do wykonania wysokiej jakości odbitek. Wszelkie niedoskonałości staramy się usunąć. Modelka nie otrzymuje żadnych nieprzygotowanych fotografii.

Zajmujemy się także fotografią ślubną. Posiadamy upoważnienie do fotografowania w czasie celebracji liturgicznych. Fotografujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym.

Nie publikujemy żadnych zdjęć bez pisemnego zezwolenia. Pisemne zobowiązanie jest dostępne na naszej stronie. UMOWA

Zapraszamy do kontaktu.

Monika Żurawska & Artur Żurawski

 

Mapka Studio Fotograficzne Gdańsk